Вт, 14.07.2020
Композитор
Ноти представлені для ознайомлення. Якщо не вказано інше, вони належать композиторам та видавцеві.
меню сайту

Категорії каталогу
Академічна музика [82]
Тобто те, що в народі називають "класикою"
Українська музика [48]
Електронна музика [9]
Література [0]
Статті у форматі pdf
Рок [4]
Джаз [9]
Місце для джазових стандартів і т.п.
Музичні курйози [5]
найнезвичайніше
Гумор [2]

Категорії за композитором
Наше опитування
Яку музику Ви любите?

Усього відповіли: 58
Головна » Файли » Аудіо » Електронна музика

«Теорія і техніка електронної музики» М. Пакетта
[ Завантажити з серверу (228.5 Kb) ] 09.01.2012, 20:34

Загальні відомості

Книга «Теорія і техніка електронної музики» американського вченого Міллера Пакета, написана 2006 року і опублікована 2007 року (ISBN:   978-981-270-077-3)

Міллер Пакет здобув ступінь доктора математичних наук у Гарварді, працював в спеціалізованих лабораторіях електронної музики MIT Media Lab (Массачусеттс) та IRCAM (Париж), з 1994 року очолює музичний відділ Каліфорнійського університету, у 2000-2011 обіймав посаду асоційованого директора Центру досліджень обчислювальної техніки в мистецтвах. В даний час працює над Pure Data – відкритим програмним забезпеченням, призначеним для мультимедійних цілей. 

Вступ

Книга присвячена питанням запису, синтезу, обробки та аналізу музичних звуків – сучасній техніці, що бере свій початок у 1948-1952 роках, однак з того часу пережила декілька революцій як в технічній так і художній площині.

Кожний розділ книги починається з загально теоретичного опису і завершується описом практичних прикладів. Автор підкреслює, що опис технік електронної музики не потребує чіткого співвіднесення з поточним станом розвитку технологій, принаймні в теорії, але подання робочих прикладів лишається важливим.  

Ідеальним читачем книги, на думку її автора, є людина, що цікавиться і полюбляє електронну музику будь-якого напрямку, вільно орієнтується у комп’ютерних технологіях загалом, і бажає опанувати творенням електронної музики від її основ до найскладніших технік. Книга не вимагає від читача глибоких пізнань у теорії музики, однак вимагає розуміння математики.

У цій книзі всі приклади подаються на програмному забезпеченні Pd (назва продукту являє собою абревіатуру словосполучення «Pure Data», дослівно – «чисті дані»). Автор відмовляється від «легкої дороги» використання заздалегідь підготованого програмного забезпечення, віддаючи перевагу програмному середовищу загального музичного призначення, що  надає можливість музикантові зреалізувати себе. В той же час автор рекомендує подібні програмні середовища, такі як Csound та Max/MSP.

Далі у файлі PDF
Категорія: Електронна музика | Помістив: composer | Автор: Андрій Бондаренко
Переглядів: 646 | Завантажень: 135
Всього коментарів: 0

Добавлять коментарі могут только зареєстрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Українська рейтингова система статистика Яндекс.Метрика
Статистика
Copyright Півтон Безвухий © 2020