Чт, 13.08.2020
Композитор
Меню сайту

Категорії каталогу
Публіцистика [61]
Все що могло би бути у журналах чи газетах
Наукові статті, матеріали конференцій [11]
Афоризми [3]
Українська мова [9]
Митці про українську мову. Цитати, есе.
Відкриті листи [4]
Мова в опері [3]
Пошук
$
Статистика
Посилання
Українська рейтингова система статистика Яндекс.Метрика
Головна » Статті » Статті » Публіцистика

Розкрутка концерту - заключення
Настав час підбити якісь підсумки. Зрозуміло, що розкручування концерту - творчий, а не технічний захід, що в першу чергу потребує сил і фантазії. Якщо Ви читали попередні нотатки на цю тему, то, я сподіваюся, зрозуміли, що гроші тут - не головне.

Залишилося кілька речей, які мені хотілося б сказати, завершуючи цю невелику серію публікацій.

Перш за все, є один момент ... Безглуздо про це згадувати, але і промовчати, мені здається, не можна. Одним словом - до концерту треба готуватися. Піар - це добре, але якщо на розпіарений концерт прийде сила-силенна народу і всі ці люди зрозуміють, що Ви не вмієте грати або співати - всі праці підуть нанівець. Другий раз до Вас можуть не прийти.

З іншого боку, якщо все пройшло вдало - було багато людей, Ви відмінно виступили і всі отримали задоволення - не розслабляйтеся. Не йдіть зі сцени на півроку чи рік - грайте далі. Нехай не в самому кращому залі - але грайте. У публіки коротка пам'ять - не дозволяйте їм забути саме Вас.

Нарешті, плануючи розкрутку концерту, не обов'язково використовувати абсолютно всі ідеї, які Ви могли почерпнути тут. По-перше, ці нотатки все-таки значною мірою не повні, за дужками залишилося занадто багато для того, щоб це можна було вважати повноцінним підручником з розкручування будь-якого концерту. Для Вас важливо перш за все дотримуватися деякого балансу заходів, інакше всі зусилля можуть пропасти дарма. Скажімо, на концерт з цікавою програмою, за якою стоїть цілком розумна і цікава ідея, люди можуть не прийти просто через те, що не знали про нього: анонсування концерту проводилося надто мляво.

Іншими словами, важливо контролювати ситуацію, розуміти, що і навіщо робиться і віддавати собі звіт в тому, до яких наслідків може призвести та чи інша дія. Як і в багатьох інших життєвих ситуаціях, між іншим.Джерело: http://www.lifanovsky.com/2006/05/20/raskrutka_kontserta_ending/
Категорія: Публіцистика | Додав: composer (23.12.2010) | Автор: Борис Ліфановський
Переглядів: 665
Усього коментарів: 0

Добавлять коментарі могут только зареєстрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright Півтон Безвухий © 2020